Täna on Ugala sünnipäev

Ugala teater tähistab täna, 6. jaanuaril oma 96. sünnipäeva. Peoõhtu algab ühise retkega Viljandi kalmistutele, kus mälestatakse lahkunud kolleege. Edasi jätkuvad sünnipäevapidustused Ugala black boxis, mida täidab meelelahutus ja ühine õhtusöök. Õhtu kulmineerub kolleegipreemiate üleandmisega.

 

Meelelahutusprogrammi avab revüütantsutrupp „Ugala“ etteaste, mille esitavad teatri lavatagustest jõududest koosnev trupp raamatupidajast ja grimeerijatest kuni teatrijuhini. Loomingulise etteaste teevad ka valgus- ja heliosakond ning lavamehed.

 

Juba traditsiooniliseks osaks teatri piduõhtust on kujunenud viktoriin, mille käigus panevad külaliste teadmised proovile näitlejad Martin Mill ja Tanel Ingi. Üllatusena on sel õhtul võimalik katsuda õnne bingomängus, mille viivad läbi inspitsient Pille-Riin “Bingo-Pille” Lillepalu ja näitleja Kristan Põldma.

 

Õhtu muusikalise poole eest hoolitsevad Ugala oma DJd – pulti astuvad teiste seas teatrijuht Kristiina Alliksaar, loominguline juht Ott Aardam, lavastaja Taago Tubin, korraldusjuht Heigo Teder, endine ugalalane ja praegune Rakvere teatri välissuhete korraldaja Erni Kask jpt.

 

Kolleegipreemiate saajad selguvad kell 19.00.