Ugala näitleja Kadri Lepa raamatu esitlus ja lasteraamatute täika

Ootame kõiki suuri ja väikeseid raamatusõpru pühapäeval, 15. mail kell 12.00-14.00 Ugala teatri black boxi, kus toimub suur lasteraamatute täika ja Ugala näitleja Kadri Lepa lasteraamatu „Poiss, kes tahtis põgeneda“ esitlemine ja ettelugemine publikule.

 

Kadri raamat räägib poisist, kelle vanemad lähevad reisile ja jätavad ta vanavanemate juurde. Solvunud poiss otsustab selle peale põgeneda. „Poiss, kes tahtis põgeneda“ on Kadri kirjanduslik debüüt, mis pälvis ühtlasi möödunud aastal lastejutuvõistlusel „Minu esimene raamat“ hinnalise teise koha. Nüüd jõuab käsikiri kirjastuse Tänapäev abiga ka päris raamatuna lugemissõpradeni.

 

Selle vahva raamatu ilmumise puhul kutsume kõiki lapsi ja lapsevanemaid, aga muidugi ka lihtsalt raamatusõpru ja teatrisõpru veetma meiega üht mõnusat pühapäeva. Teeme Kadriga juttu tema uuest raamatust, saame tuttavaks raamatu illustraatori Kadri Ilvesega ja uudistame tema illustratsioonide näitust, mis sel päeval Teatrigaleriis avatakse. Tagatipuks avame suure lasteraamatute laada, kus saab raamatuid nii müüa kui vahetada, kinkida või niisama heast südamest ära anda.

 

Avame ka lasteraamatute annetuspunkti, et teha rõõmu Viljandi haigla lasteosakonnale.

 

Võib juhtuda, et raamatulettide vahel vilksatavad aeg-ajalt mõned tuttavad tegelased Ugala lastelavastustest, nii et vaim tasuks hoida värske ja valmis ootamatusteks.

 

Loomulikult ootame ka kõiki külalisi kaubitsema. Võtke kodust kaasa raamatud, mille juba olete läbi lugenud, et need kohapeal uutele omanikele edasi müüa või vahetada.

 

Kui sul on rohkem kui kolm-neli raamatut, mida soovid müügiletile tuua, siis ole hea ja anna sellest teada meiliaadressil heigo@ugala.ee (siis teame sulle eraldi müügileti valmis sättida).

 

Kogu üritus on tasuta ja kohapeal on avatud ka Teatrikohvik. Samuti toimuvad mitmed mängud ja viktoriin, mille auhinnakotis on nii teatripileteid kui raamatuid.

 

Tule kogu perega, sest lugemine loeb!