Ugala kriminaalne kevadpidu

Ugala teater lõpetab 21. mail oma 96. hooaja traditsioonilise kevadpeoga ning kutsub sel puhul teatrisõbrad endale külla, et üheskoos meeleolukas õhtu veeta. Hooaja viimase uuslavastuse „Mäng on alanud“ eeskujul toimub teatripidu 1930ndatele omaselt pidulikus atmosfääris koos kriminaalsete üllatustega. Peo algus kl 19.00.

 

Kavas on mitmed humoorikad etteasted, milles peegeldub kogu möödunud Ugala hooaeg – lavastused „Making of „Kapsapea““, „Oleanna“, „Ema oli õunapuu“, „Väike Pii ja kiigelaud“, „Moraal“, „Erakordselt heatahtlik mees“, „Krimka!“ ja „Mäng on alanud“. Teatriaastasse mahtus ka kolimine asenduskodusse UBBsse ehk Ugala black boxi.

 

Kevadpeol kuulutakse välja publikupreemia „Kuldõun“ saajad ja rahvalemmikutele antakse sel õhtul pidulikult üle auhinnad. Publikuküsitlus on juba praegu hoogsalt käimas ja tulemustes annab kaasa rääkida siin:

http://ugala.ee/kusitlus-ugala-publikupreemia-kuldoun/

 

Meeleolukat õhtut täidab stiilne tantsumuusika Tanja Mihhailova, Mikk Saare ja ansambli Swingers esituses.

 

Laval näeb ka Ugala enda laulvaid näitlejaid. Esmaesitlusele tuleb Adeele Sepa, MC Lordi ja von Kuuse ühistööna valminud raadiosingel „Imavere tossud“.

 

Riietus pidulik. Eriti on oodatud 30ndate moest inspireeritud kostüümid.

 

Piletid on müügil piiratud koguses. Pileti hind on aprillis 35 € eurot. Alates maikuust on pileti hind 40 €.

 

Piletid: https://www.piletimaailm.com/performances/61905-ugala-kriminaalne-kevadpidu?