Pühapäev Ugala Teatrikinos

Ugala Teatrikino pakub tuleval pühapäeval, 6. märtsil vaatamist nii suurtele kui väikestele filmisõpradele.

 

Kl 12.00 koguperefilm
BELLE JA SEBASTIEN: SEIKLUS JÄTKUB

 

 

Hingematvalt kaunite Alpi mägede vahel pisikeses mägikülas tähistatakse Teise maailmasõja lõppu. 10-aastane Sebastien ootab kannatamatult Angelina kojusaabumist. Kui aga selgub, et naise lennuk on mägede kohal alla kukkunud ja sealset metsa laastab tulekahju, ei jää poiss hetkekski kõhklema, vaid tõttab koos oma karvase lemmiku Bellega otse seikluste keskele. See, mis teda võõraste mägede vahel ees ootab, muudab poisi elu igaveseks. Südamlik ja inimlikult soe lugu pakub lummavaid vaateid, põnevust ja meisterlikke osatäitmisi nii kahe- kui neljajalgsetelt osatäitjatelt ning sobib vaatamiseks kogu perele.

 

Film linastub eesti keeles, venekeelsete subtiitritega.

 

Osta pilet (4€ / 3€) siit: www.piletimaailm.com/performances/60971-ugala-teatrikino-belle-ja-sebastien

 

Kl 19.00 parima võõrkeelse filmi Oscari kandidaat
MAO EMBUS

 

 

Ciro Guerra eepiline meistriteos “Mao embus”. Süžee on lihtne ja paeluv: peategelasest teadlane, õigemini kaks teadlast – üks enne ja teine 40 aastat hiljem –, otsivad imelise ravivõimetega taime yakruna’t.

 

Esimest tabab vihmametsas haigus ja ta sureb, aastaid hiljem jätkab tema otsinguid teine, kes lõpuks yakruna leiab. Mehi ühendavaks lüliks on indiaani teadmamees, kes on neile ühtviisi nii õpetaja kui ka teejuht.

 

Žanriliselt võiks filmi määratleda kui double road movie’t, milles vahelduvad mälestused kahe mehe teekonnast samas kohas, ent eri ajal.

 

Filmi vaadates tekib tahtmatult paralleel Jim Jarmuschi “Surnud mehega”.

 

Priit Tenderit: “”Mao embus” on kohustuslik vaatamine kõigile psühhotroopsete ainete tarbijatele, ebatavaliste teadvusseisundite esilemanajatele ja niisama nõidadele.” (Postimees, 24.01.2016)

 

Film on hispaania keeles ning eesti- ja venekeelsete subtiitritega.

 

Osta pilet (4€ / 3€) siit: www.piletimaailm.com/performances/60973-ugala-teatrikino-mao-embus

 


 

 

Filmiseansid toimuvad Ugala Teatrikinos (UBBs ehk Ugala black boxis, Pargi 1c). Piletid müügil Ugala kassas, www.piletimaailm.com ja tund enne seansi algust kohapeal.

 

Täname Ugala Teatrikino koostööpartnerit Kino Sõprus.

 

Hoia end kursis Teatrikinos toimuvaga. Jälgi meid Facebookis www.facebook.com/ugalateatrikino