„Krimka!“ ja „Moraal“ Eesti ringreisil

Ugala teater reisib aprillis mööda Eestimaad – meid võib leida mängukohtades Jõhvist Rakvereni, Tallinnast Pärnuni ning Võrust Viimsini.

 

Ringreisil on lastelavastus „Krimka!“, kus laval tegutsemas viis klouni, kes satuvad alatasa sekeldustesse, ning raju muusikal „Moraal“, mis ei jäta ükskõikseks ühtegi vaatajat.

 


 

“KRIMKA!” ETENDUSED ÜLE EESTI

 

Ugala Krimka

 

5. aprill kl 12.00 Jõhvi Kontserdimaja
8. aprill kl 11.00 Võru Kultuurimaja Kannel
19. aprill kl 13.00 Vene Teater
27. aprill kl 12.00 Endla Teater
29. aprill kl 11.00 Viimsi Huvikeskus

 

Klounikriminull „Krimka!“ on maailma kõige õudsem lugu, mis pole paraku veel ühtegi last hirmutanud. Ugala klounitrupi treenis välja lavastajapaar Piip ja Tuut.

 

Üksikus metsamajakeses elab vana kammerteener sir Peter. Ühel päeval saabub tema majakesse üksteise järel viis eriskummalist tegelast. Saabujad aga ei tea, et kammerteenri majake ei ole mitte tavaline majake, ja külaliste jahmatuseks hakkab majake nende silme all äkki oma elu elama. Vapra kindral Tuti juhtimisel asuvad nad ühiselt asja uurima, kuid siis kaob äkki kindral Tutt jäljetult. Kuhu ta sai? Mis temaga juhtus? Seda asja ei saa niimoodi jätta!

 

Laval on Peeter Jürgens, Jaana Kena, Vallo Kirs, Rait Õunapuu, Marika Palm, Janek Vadi ja Oleg Titov.

 

Piletid: https://www.piletimaailm.com/performances/58855-krimka?


 

“MORAALI” ETENDUSED ÜLE EESTI

 

Moraal Ugala

 

5. aprill kl 19.00 Jõhvi Kontserdimaja
8. aprill kl 19.00 Võru Kultuurimaja Kannel
19. aprill kl 19.00 Vene Teater
27. aprill kl 19.00 Endla Teatri Küün
29. aprill kl 19.00 Viimsi Huvikeskus

 

Muusikal „Moraal“ on sama hoogne ja kaasakiskuv kui üks korralik rokk-kontsert ning kus ei hoita tagasi vägisõnade, kostüümivahetuste ja muusikaliste numbrite rohkuselt. Kaks näitlejat, Adeele Sepp ja Rait Õunapuu, kehastuvad 1,5h jooksul üle 30 erinevaks tegelaskujuks, et tuua vaatajateni seitse moraliseerivat lugu hukka läinud teismelistest. Etenduses jagatakse teatraalseid jalahoope noortele, kes on täiskasvanutest eeskujude puudumisel läinud kõlbelise isevoolu teed.

 

Muusikaliselt toetab neid ansamblist KaliBriis ning vonKuusk tuntud muusik ja helilooja Kaarel Kuusk. Provokatiivse muusikali laulusõnad on eesti keelde tõlkinud tuntud Eesti räppar Lord ehk Mart Rauba.

 

Piletid: https://www.piletimaailm.com/performances/55486-moraal?