Adeele Sepp, Rait Õunapuu ja Mart Rauba andsid välja singli „#seepolesulmingilutsukevade“

Ugala muusikali „Moraal“ trupi põhjal moodustunud sõpruskond – räppar Mart Rauba ning näitlejad Adeele Sepp ja Rait Õunapuu – andis välja lavastusest inspireeritud singli „#seepolesulmingilutsukevade“. Kevadel 2016 on oodata samalt koosluselt ametlikku EP-d, milles on kaastegev ka Kaarel Kuusk (bändid KaliBriis ja vonKuusk).

 

Singel sündis prooviperioodil välja kasvanud ideest – luua lavastuses kõlava muusikaga samas stilistikas ja samal teemal originaalmuusikat. Muusikali „Moraal“ laulusõnad tõlkinud Mart Rauba ehk MC Lord kirjutas lauluteksti, mis tabab sama sihtmärki kui lavastus –teismeliste moraalne kõlbelisus. Vokaalselt toetavad Mart Raubat näitlejad Adeele Sepp ja Rait Õunapuu.

 

Mart Rauba on räppi kirjutanud ja esitanud alates 2004. aastast. Muusikal „Moraal“ oli esimene kord, kui ta on tõlkinud teatrilavastuse jaoks laulusõnu. Ta kuulub rühmitustesse TMF ja Öökülm ning avaldanud viimasega kaks albumit, millest mõlemad on nomineeritud hiphop kategoorias Eesti Muusikaauhinnale.

 

Sel kevadel on võimalik muusikali „Moraal“ näha nii Tallinnas, Tartus, Viljandis, Rakveres, Pärnus, Võrus kui Viimsis. Lavastus, mille põhituumiku moodustavad Adeele Sepp, Rait Õunapuu ja muusik Kaarel Kuusk, heidab humoorika pilgu teismeliste ajusagarate vahele, püüdes aru saada, milline on siis ikkagi see “päris teismeline”? 1 muusik, 2 näitlejat, 30 rolli, poolteist tundi raju andmist, mille lõpus näitlejad on endast kõik andnud ja publikul on tunne, nagu oleks külastanud rock-kontserti.

 

Singel on kuulatav Youtube’i vahendusel.