Kadri Lepp

Sündinud

Tallinnas, 13. detsembril 1979

Haridus

2002. aastal lõpetas EMA Kõrgema Lavakunstikooli 20. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2002

Viited

Ugala näitleja Kadri Lepp esitleb uut raamatut

- kultuur.postimees.ee, 08.12.2017

Viljandis on hea viia ellu unistusi

- Ulvi Tüllinen / Pere ja Kodu, 07.07.2016

Tunnustused

2012

Ants Lauteri nimeline auhind

2010

Ugala kolleegipreemia

2010

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun”

2005

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun”

2004

Eesti Teatri Aastaauhind parimale naisnäitlejale kõrvalosas. Liisa – Viktor Rozov “Vend Aljosha”

2004

Ugala kolleegipreemia

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Emadepäev

K

10. jaanuar
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Emadepäev

R

12. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Emadepäev

E

15. jaanuar
19:00
Pärnu Teater Endla

Emadepäev

K

17. jaanuar
19:00
Jõhvi kontserdimaja

Emadepäev

E

22. jaanuar
19:00
Kumu Auditoorium

Emadepäev

T

30. jaanuar
19:00
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Emadepäev

K

31. jaanuar
19:00
Märjamaa Rahvamaja.

Emadepäev

N

01. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

R

02. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Emadepäev

L

10. veebruar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

R

02. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

T

13. märts
19:00
Aruküla Rahvamaja

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

17. märts
17:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

N

29. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Nagu Soomes, aga veel parem Viimast korda!

N

12. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

R

13. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

14. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip- Esietendus

L

21. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

T

24. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

K

25. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

K

02. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

E

07. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

N

10. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

R

11. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

12. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Gogoli disko - Lisaetendus

N

17. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

18. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

19. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

N

24. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

25. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

26. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Kõrboja perenaine

R

03. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Katerina / Esietendus: 2017

Liis Aedmaa "Emadepäev"

erinevad rollid / Esietendus: 2017

Peter Quilter “Eesriie avaneb!”

Theresa / Esietendus: 2014

Veera Saar “Ukuaru”

Loreida / Esietendus: 2012

Peter Shaffer “Amadeus”

Catherina Cavalieri / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Lissi / Esietendus: 2011

Martin Mill, Kadri Lepp “Klapp”

Naine / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Kriitik / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Andri Luup “Piloot”

Herta / Esietendus: 2010

Tom Ziegler “Grace ja Glorie”

Gloria Whitmore / Esietendus: 2010

iina Laanem “Väikesed vanamehed”

Ly / Esietendus: 2010

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Limma / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Gabriella / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Loonika / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

lüpsitüdruk / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Irina / Esietendus: 2008

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Valérie Lebrun / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Ingel / Esietendus: 2008

Tim Janson “Ühes Eesti teises linnas”

Pipi / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Nataša / Esietendus: 2008

Bernard Kangermann “Naabri mari”

külatüdruk / Esietendus: 2007

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

Kyllikki Laiho / Esietendus: 2007

Ott Aardam “Börs ja Börsitar”

erinevad rollid / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

Nora / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Laulik / Esietendus: 2007

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Stina / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn” (2006)

Laulutrio “The Monroe Sisters” liige / Esietendus: 2006

August Kitzberg “Libahunt”

Tiina / Esietendus: 2006

Rollid mujal

“Ei teki ega kao”, MTÜ Arhipelaag

Osatäitja / Esietendus: 2009

Lavastused Ugalas

Martin Mill, Kadri Lepp “Klapp”

Esietendus: 2011

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: "Nimed marmortahvlil" (2002)

Mänginud teleseriaalides: “Alpimaja” ETV (2012)

Menüü