Jaana Kena

Sündinud

Kiviõlis, 26. juunil 1975

Haridus

1997. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 1. lennu

Ugala teatris

Ugala teatris näitlejana aastast 2017, Ugalas aastast 1998

Tunnustused

2007

Ugala preemia silmapaistva suhtumise eest teatrisse

2004

Ugala kolleegipreemia - naisnäitleja

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Orpheus allilmas

N

21. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

K

10. jaanuar
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Emadepäev

R

12. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Orpheus allilmas

L

13. jaanuar
14:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

E

15. jaanuar
19:00
Pärnu Teater Endla

Emadepäev

K

17. jaanuar
19:00
Jõhvi kontserdimaja

Vanaema ja Issand Jumal

N

18. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

R

19. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

E

22. jaanuar
19:00
Kumu Auditoorium

Vanaema ja Issand Jumal

R

26. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

T

30. jaanuar
19:00
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Emadepäev

K

31. jaanuar
19:00
Märjamaa Rahvamaja.

Emadepäev

N

01. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

R

02. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Vanaema ja Issand Jumal

R

09. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

10. veebruar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

K

14. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

N

22. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

K

28. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

R

02. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

E

05. märts
19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Emadepäev

T

13. märts
19:00
Aruküla Rahvamaja

Vanaema ja Issand Jumal

N

15. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

17. märts
17:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

E

19. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

22. märts
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Orpheus allilmas

R

23. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

N

29. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tuul kuu pealt- Esietendus

R

06. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

07. aprill
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Tuul kuu pealt

N

12. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem Viimast korda!

N

12. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

R

13. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

14. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Tuul kuu pealt

E

16. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

K

18. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

23. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Tuul kuu pealt

R

04. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

05. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

N

10. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

R

11. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

R

11. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

12. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Dolly Hamma / Esietendus: 2017

Liis Aedmaa "Emadepäev"

erinevad rollid / Esietendus: 2017

"Krimka!"

Kindral Tutt / Esietendus: 2016

Martin Algus “Kaheksajalg”

Kristi / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Vürst Sidrun ja krahvitar Kirsike / Esietendus: 2015

Kohvikuõhtud „Parimad palad“

osaline / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

kooriliige / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Veronika / Esietendus: 2009

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

muinasjutuvestja / Esietendus: 2007

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Tjorven / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Oskar Luts “Suvi”

sopran kooris / Esietendus: 2005

Brian Friel “Jalta-mäng”

osatäitja / Esietendus: 2004

Mans Gahrton "Kaevame vanaema üles!"

Milda / Esietendus: 2004

Nikolai Gogol "Naise võtmine"

Fjokla Ivanovna / Esietendus: 2004

Andres Noormets “Aastapäeva pidu”

Valvetöötaja Liina Meister / Esietendus: 2004

Giovanni Boccaccio “Dekameron ehk Mea culpa”

nagu Filomena / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Tralla / Esietendus: 2003

Eric-Emmanuel Schmitt "Don Juani öö"

Preili de la Tringle / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Serafiina / Esietendus: 2002

Isaac Bashevis Singer ja Leah Napolin “Deemon ja ingel”

erinevad rollid / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

Scout, Wayne’i pruut / Esietendus: 2002

Alo Matiisen “Roheline muna”

miljonäri naine / Esietendus: 2001

Juraj Benesh “Haljal aasal”

Liesl / Esietendus: 2001

Ervin Seppel ja Andres Puustusmaa “Sõbrad, kurikaelad ja muud”

osatäitja

Thorbjörn Egner “Nukatuka metsarahvas”

ronihiir / Esietendus: 1999

Boris Kõrver "Ainult unistus"

Grete / Esietendus: 1998

Rollid mujal

William Shakespeare / Andres Keil "Rooside sõda", Leigo järveteater

Bona / Esietendus: 2007

Ernst T. A. Hoffmann / Aare Toikka "Pähklipureja", VAT teater

osatäitja / Esietendus: 2000

Ernst T. A. Hoffmann "Pähklipureja ja hiirekuningas", Rakvere teater

Marie / Esietendus: 1997

Merle Karusoo "Laste riskiretk", VAT teater

osatäitja / Esietendus: 1997

Olulisemad tööd väljaspool Ugalat

Mänginud teleseriaalides: "Saare sosinad" (2012) ja "Mägede varjud" (2013)

Menüü