Müüki tulid jaanuari-märtsi piletid

Alates tänasest võib hakata plaane tegema teatrikülastuseks nii jaanuari-, veebruari- kui ka märtsikuusse, sest Ugala teatri uue aasta esimese kolme kuu piletid on nüüd müügis. Koduetenduste kõrval on oodata väljasõite Tallinnasse, Tartusse, Pärnusse, Rakverre, Jõhvi, Paidesse, Võrru, Valka, Märjamaale, Arukülla ja suisa Espoosse.

 

Veebruarikuu üks tippsündmusi on EV100 teatrisarja raames lavale jõudev „Hipide revolutsioon“. Ugala teatri ja MTÜ R.A.A.A.M koostöölavastuse meeskonda kuuluvad Venemaal kõrgelt hinnatud tegijad: lavastaja Juri Kvjatkovski, kunstnik Oksana Peretruhhina ja kostüümikunstnik Aleksei Lobanov.

 

Sellest on tulemas üks tõeliselt hullumeelne reis 1970ndatesse, mis räägib nõukogude Eesti hipidest, kes otsustavad minna kukutama kurjuse telge – Nõukogude Liitu. Lavastuse aluseks on Vladimir Wiedemanni teosed „Maagide kool“ ja „Püha Kaljukitse radadel“ ning eesti ja nõukogude hipide mälestused. Lavastuses teeb kaasa peaaegu kogu Ugala trupp. Esietenduseni jõuab lavastus 3. veebruaril 2018 Ugala teatri suures saalis.

 

Tutvu mängukavaga.