Tasuta muusikaline aktsioon: Viljandi esimene staadionikontsert PARADISE CITY

Hansapäevade reedese programmi kulminatsiooniks on 1. juuni südaööl kell 23.59 algav tasuta muusikaline aktsioon “Viljandi esimene staadionikontsert ehk PARADISE CITY”, mis leiab aset järve kaldal paikneval linna esindusstaadionil.

 

Publiku ette astub Viljandi muusikutest koosnev Guns N’Roses tribüütbänd, kes esitab maailma üheks parimaks staadionirokkbändiks tituleeritud ansambli tuntumaid hitte.

 

Ugala teatri eestvedamisel juba kolmandat suve toimuvate muusikaliste aktsioonidega kutsutakse linnarahvast üles avastama Viljandi linnaruumi varjatud pärleid, mille kordumatut ilu me igapäevaelus ei oska tihtilugu märgata. Kui esimesel korral kogunesid tuhanded pealtvaatajad Trepimäele Led Zeppelini järgi suveööd nautima, siis teisel aastal saadi osa Ugala katusekontserdist.

Sel aastal kutsuvad korraldajad aga kõiki viljandlasi Eesti ühele kaunimale linnastaadionile, et üheskoos püstitada renoveeritud publikutribüüni mahutavusrekord ja viia läbi Viljandi ajaloo esimene staadionikontsert.

 

Muusikaline aktsioon peidab seekord endas ainult üheks öiseks minikontserdiks kokku pandud muusikalist popurriid, mis koosneb ansambli Guns N’Roses parimatest hittidest.

 

Istekohti jätkub esimesele tuhandele inimesele!

 

Tribüütbändi kuuluvad:

Viljar Rosin, vokaal
Peeter Priks, elektrikitarr ja taustvokaal
Mihkel Pilt, elektrikitarr ja taustvokaal
Greete Paaskivi, klahvpillid ja taustvokaal
Sander Kahu, basskitarr ja taustvokaal
Kristo Joosep, trummid
Laura Tiit, taustvokaal
Ingrid Rabi, taustvokaal

 

Muusikalise aktsiooni õnnestumisse panustavad: Viljandi linn, Ugala teater, Viljandi JK Tulevik, Viljandi Pärimusmuusika Ait, Viljandi Muusikakool, Mulgikontsert OÜ, Cleveron AS

Kohtumiseni Viljandi Hansapäevadel reedel, 1. juunil kell 23.59 Viljandi linnastaadionil!

 

Staadioni väravad avatakse 23.30 ja üritus on kõigile tasuta.

 

Hoia end kursis värskete uudistega, esinejate tutvustuste ja ettevalmistuste käigus sündivate fotogaleriidega staadionikontserdi Facebooki ürituselehel. Vaata siit lingilt.

 

Meediakajastused:

 

 

 

Teatrikohviku NUDL-BOX linnastaadionil

 

Staadionile saabuvaid muusikasõpru on vaja kiirelt (loe: väga-väga-väga-kiirelt) ja tõhusalt toitlustada ning selle turmtule võtab enda peale Ugala Teatrikohviku pere.

 

Saades inspiratsiooni peakokk Rommi ütlusest: “Ega see mingi Hiina ime ole, teeme ära!”, siis menüü saab olema lihtne, toitev, kiirelt kättesaadav (ja otse käest söödav).

 

Ah et Hiina ime? Jah, nuudlid on sel õhtul täiega teemaks. Lisandiks kergelt krõmpsuvad köögiviljad ja erinevad aasiapärased maitsed, mis mässitud segamini kergelt vürtsika kanalihaga, mis teeb kogu kombo eriti heaks!

 

Ja mis oleks üks staadionikontsert ilma tšipsideta? Järjest enam kogub tuure taimemaailm ja see on üks väga maitsev ja lihtne snäkivariant lihtsatest köögiviljadest. Ahjus krõbedaks küpsetatud õhukesed kartuli, bataadi, porgandi ja peedi viilud, mis on kergelt soolaga maitsestatud, sobivad kõigile. Snäki-assortii krooniks on aga murulaugu dipikaste, mis muudab maitseelamuse täiuslikuks.

 

Mida veel Teatrikohviku menüü staadionil sel ööl pakub? Seda juba näete kohapeal.

 

Teeme siis üheskoos selle renoveeritud staadionitribüüni publikurekordi ära!

 

Ugala Teatrikohviku peakokk Rommi Ruut koos oma meeskonnaga on väljakutseks valmis